ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Είδος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | G154; gp100 (154-162) (γνωστό και ως πεπτίδιο μελανοκυττάρου πρωτεΐνης PMEL 17 (154-162)) |
| CAS NO. | / |
| Εμφάνιση | Λευκή έως υπόλευκη λυοφιλοποιημένη σκόνη |
| Μοριακός Τύπος | C58H78N14O14 |
| Μοριακό βάρος | 1195.35g/mol |
| Καθαρότητα (RP-HPLC) | ≥ 95.0% |
| Διαλυτότητα | Διαλυτό σε νερό (≥ 5 mg/mL), αραιό οξικό οξύ, DMSO και φυσιολογικό ορό ρυθμισμένο με φωσφορικά (PBS) |
| Ενδοτοξίνη | ≤1,0 EU/mg |
| Βιολογική Δραστηριότητα | Επίτοπος Τ-κυττάρων CD8⁺ περιορισμένος με HLA-A2. προκαλεί αποκρίσεις λεμφοκυττάρων διείσδυσης όγκου (TIL). |
| Συνθήκες αποθήκευσης | Φυλάσσεται στους -20°C έως -80°C σε ξηρό, σκοτεινό, αποξηραμένο περιβάλλον. |
| Τοποθεσία αποθέματος | Μετοχή στις ΗΠΑ |
| MOQ | 1g |
Αυτό το πεπτίδιο λειτουργεί ως α ειδικό αντιγόνο του υποδοχέα Τ-κυττάρων (TCR). στο πλαίσιο της ανοσολογίας του καρκίνου. Ενδοκυτταρικά, υποβάλλεται σε επεξεργασία από την πλήρους μήκους πρωτεΐνη gp100 και παρουσιάζεται στην επιφάνεια των κυττάρων μελανώματος από το HLA-A 0201 μόριο. Ως εξωγενές συνθετικό πεπτίδιο, μπορεί να φορτωθεί στο HLA-A 0201 μόρια κυττάρων που παρουσιάζουν αντιγόνο (APCs) in vitro . Όταν παρουσιάζεται, το σύμπλεγμα πεπτιδίου-MHC αναγνωρίζεται από τα συμπληρωματικά TCR σε CD8+ κυτταροτοξικά Τ λεμφοκύτταρα (CTLs).
4.ΠΑΡΑΔΟΣΗ & ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Ειδικευόμαστε στην παγκόσμια logistics για διάφορα καλλυντικά πεπτίδια. Η παραγγελία σας θα διεκπεραιωθεί με τη μέγιστη προσοχή, διασφαλίζοντας την ασφαλή, αξιόπιστη και άθικτη παράδοση.
Επαγγελματική και Ασφαλής Συσκευασία
Κάθε μπουκάλι πεπτιδίου προστατεύεται με ειδικό διάλυμα συσκευασίας για να εξασφαλίζεται σταθερότητα και ακεραιότητα κατά τη μεταφορά.
Μπορούμε επίσης να προσαρμόσουμε τη συσκευασία σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών.
Μέθοδοι Αποστολής
Κύρια μέθοδος: Διεθνείς αεροπορικές μεταφορές
Χρησιμοποιούμε κυρίως DHL, FedEx, UPS και TNT λόγω της παγκόσμιας αξιοπιστίας, της ταχύτητας και των προηγμένων συστημάτων παρακολούθησης. Οι αεροπορικές μεταφορές εξασφαλίζουν τον ταχύτερο χρόνο διέλευσης και ελαχιστοποιούν τις επιπτώσεις των περιβαλλοντικών παραγόντων στο προϊόν.

Η γλουταθειόνη, που συχνά αναφέρεται ως το «κύριο αντιοξειδωτικό» του σώματος, έχει μετακινηθεί από τη σχετική αφάνεια στα ιατρικά εγχειρίδια στο κέντρο της παγκόσμιας συζήτησης για την υγεία, την ευεξία και τη βιοτεχνολογία. Κάποτε γνωστό κυρίως σε ερευνητές και κλινικούς γιατρούς, αυτό το φυσικό μόριο συζητείται τώρα ευρέως σε πλαίσια που κυμαίνονται από την έρευνα χρόνιων ασθενειών έως τις τάσεις περιποίησης του δέρματος και τα συμπληρώματα διατροφής. Καθώς το ενδιαφέρον συνεχίζει να αυξάνεται, επιστήμονες, ρυθμιστικές αρχές και καταναλωτές επανεξετάζουν τι είναι η γλουταθειόνη, τι μπορεί να κάνει και πώς πρέπει να χρησιμοποιείται υπεύθυνα.
Με την εμβάθυνση της εφαρμογής της στρατηγικής "Made in China 2025" και την ταχεία πρόοδο της κατασκευής εξοπλισμού υψηλής τεχνολογίας, η βιομηχανία ζεύξης της Κίνας επιταχύνει τον μετασχηματισμό της προς την έξυπνη και προσανατολισμένη στην ακρίβεια ανάπτυξη.
Η παγκόσμια συζήτηση γύρω από τα φάρμακα που βελτιώνουν την απόδοση έχει ενταθεί για άλλη μια φορά καθώς τα αναβολικά στεροειδή, ιδιαίτερα τα προϊόντα που διατίθενται στην αγορά ως Oil Dianabol, συνεχίζουν να εμφανίζονται σε παράνομες αγορές. Το Dianabol, επιστημονικά γνωστό ως methandrostenolone, είναι ένα από τα πιο γνωστά αναβολικά στεροειδή στην ιστορία του bodybuilding. Αρχικά αναπτύχθηκε στα μέσα του 20ου αιώνα για ιατρική χρήση, έχει γίνει εδώ και καιρό αμφιλεγόμενο λόγω της εκτεταμένης κακής χρήσης, των κινδύνων για την υγεία και των ρυθμιστικών καταστολών.